Left4Dead.cz


DLC „The Sacrifice“

„The Sacrifice“ je prequel k „The Passing“, vezme Vás z pohledu originálních přeživších z Left 4 Dead a podíváme se na jejich cestu na jich. Víme, že Bill umřel v „The Passing“, ale nevím jak a proč. Mužete si přečíst komiks a podívat se na officální příběh a nebo si počkat na 5. října a vybrat si vlastní konec.

„The Sacrifice“ pro Left 4 Dead si mužete zahrát v Campaign, Versus a Survivalu. Je tu nový styl finále a mnoho místo pro devastující skoky Huntera.

Pro Left 4 Dead 2 bude dostupná kampaň „The Sacrifice“, L4D1 kampaň „No Mercy“. Obě hratelné za postavy z L4D1. Kampaň bude hratelná v Campaign, Versus, Survival a Scavange modu. A zahrajete si se zbraněma, itemama, speciálníma infected z Left 4 Dead 2. Ano, Zoey s motorovkou :).

„The Sacrifice“ Herní plakát


„The Sacrifice“ Cinematic Trailer

„The Sacrifice“ Daily updates!

Před vydáním DLC „The Sacrifice“ Valve, podobně jako při Enginer updatu z TF2, připravilo denní překvapení v podobě denních updatu, kde se dozvíte, každý den něco nového. Nebo to muže být málé překvapení!

„The Sacrifice“ 1# Daily update – Achievementy (1.10.2010)

Pokuď někdo četl blog, tak si mohl všimnout stránky pro DLC „The Sacrifice“, kde najdete denní update a nějaké překvapení. Dneska to budou achievementy a také informace o novém předmětu, a to bude barrel (zřejmě podobný tomu v HL). DLC nám přinese 5 nových achievementů. –  Výpis novinky z left4dead.cz

SUPREME SACRIFICE
Přežijte kampaň „The Sacrifice“.
KILL BILL
Obětujte se za Billa pro tým.
CHAOS GENERATOR
Mějte zapnuté 3 generátory najednou ve finále „The Sacrifice“.
SACRIFIZZLE
Za infected znehybněte přeživšího, který se chce obětovat.
BARREL ROLLED
Zabijte speciálního infected vybouchnutím barrelu.

„The Sacrifice“ 2# Daily update – Mutace (2.10.2010)

Pojďme si vysvětlit matoucí část. Mutace jsou u Left 4 Dead 2 exkluzivní. Uživatelé PC získají 5 mutací. Uživatelé Xbox 360 dostanou 5 mutací pouze když vlastní DLC „The Passing“. Nechceme Vám dát 5 mutací, ale pouze kousek. Chtěli ste hrát Versus a vždy být Tank? Pouze Tankem? A kdybyste umřeli tak byste se spawnli znova jako Tank? A všichni Vaši přátelé by byly také Tankem? Nová mutace Taaaaaaank! je jako trochu jako tato. A když myslíme trochu, tak myslíme opravdu vážně jako tato!

„The Sacrifice“ 3# Daily update – Left 4 Dead pro MAC (3.10.2010)

5. října vyjde Left 4 Dead 2 pro MAC. Jestli vlastníte hru na PC, automaticky jí vlastníte i na MAC. Jedinné co potřebujete je nainstalovat hru a je to!

Jestli hru nemáte, je spravný čas si jí koupit. Získáte hru a všechny předešlé DLC. 5 originálních kampaňí, DLC „The Passing“, „The Sacrifice“ a „No Mercy“. Left 4 Dead na MAC vyjde do halloweena.

„The Sacrifice“ 4# Daily update – Sleva + TF2 itemy (4.10.2010)

„The Sacrifice“ 5# Daily update – Vydání DLC (5.10.2010)