Left4Dead.cz


Left 4 Dead 3? Počekejte si na VGA…

Nedávno Valve oslavilo druhé narozeniny Left 4 Dead a první narozeniny Left 4 Dead 2. Jistě víte, že Valve slibovalo několik velkých překvapení a ještě jim několik zbývá. Na novém teaser videu VGA (Video Game Awards) se probliklo mezi 20-22 sekundou několik zajímavých „obrázků“. Jako první se objevilo „Look closer“ (podívejte se lépe, blíže), následně naskočil obrázek se sloganem „Infected? Report It!“

(Klikněte pro plnou velikost)

Na webu half-life2.sk se objevila spekulace o Left 4 Dead 3 nebo také o Dead Rising. Další věc je převrácený text „1of3“ (1z3). Dalším obrázekm byl QR kód, který po přelouskání znamená „Murder“ (Vrah). No já osobně se přiklánim k tomu, že Valve na nás něco chystá. Portal 2 byl nominován na „Nejočekávanější hru roku 2010“.

Co si myslíte o Left 4 Dead 3? Máte nějaký jiný návrh? Mě napadl nový Half-Life (málo pravdě podobné). No uvidíme 12. prosince.

Tags: , , ,

Komentáře:

 1. Jarago

  Ak sa dobre pozrieš na to forum, nájdeš tam príspevok od VALVE v ktorom sa píše „Not L4D3“ Ale možno motyka vystrelí…

 2. Sashmen13cz

  Nestras…

 3. Pulse

  Ale left 4 dead 3 se mi nezda jako spatny napad ale chtelo by to pridat aby bylo vice prezitich a vice Special Zombie Prakticky skoro vse: Kampane, Mapy, Vice Zombi, a odolnejsi tank 🙂

 4. czesnek

  Spis by bylo dobre, kdyby L4D3 byla ciste singleplayerova hra a tam by mohli vysvetlit odkud se ta infekce vzala. Nejlepsi by to bylo na novem enginu.

 5. piXel

  Engine by mohli klidne nechat, a vzit to stylem HL, tzn vetsi duraz na pribeh a na vykresleni postav.

 6. Deadman

  Nevidím důvod, od příběhu je tu hl, nezapomeň, že l4d je vlastně css klon:)

 7. piXel

  Deadmane tvuj prispevek je naprosto od cesty 🙂 za 1. muj prispevek byl reakci na prispevek od czesneka a za 2. l4d rozhodne neni klon css 🙂 + nevidim duvod proc by meli mit Valve jako ,,jedinou“ hru se silnym pribehem zrovna jen HL….. 🙂

 8. Sashmen13cz

  Souhlas s pixelem. L4d ma vysoky potencial obzvlaste stara 4 (uz jen 3 damnit stale to boli:/). Nebo pribeh cloveka od armady, celkem by me zajimalo jak to se stim vyporadala (muzeme videt v komixu sacrife), jinak engine je stale dobry a to co predvadi ve dvojce (rozříznutá břicha) je cool…

 9. Screamer

  Myslím, že se v L4D ještě stará čtyřka objeví – i když s lehkou změnou – místo Billa dosadí někoho jiného. Nebo taky může dát děj před dobu, než byl Bill zabit.
  Jinak, co koukám, novou čtveřici skoro nikdo nemá rád víc než tu původní. Já taky 🙂

 10. Paulie

  další leftko nechci !!! max nějaký DLC, ale rozhodně ne další díl s novou čtyřkou…chci HL !!!!

 11. MegaDragon

  Přesně tak,ať si strčí svůj další ,,FAIL´´ klidně do prdele.. Raději ať dodělaj Hl 3 .)

 12. Deadman

  http://en.wikipedia.org/wiki/Turtle_Rock_Studios

 13. J1rk4s

  Jen tak pro Info:

  Už vyšly další dva obrázky, zdá se, že poslední. Protože na 3 obrázku už je dole 3z3.

  2: http://www.zing.cz/images/news/21/2103-resident-evil-na-vga.jpg
  3: http://www.zing.cz/images/thumbnails/img_big/771a0bd7-25150.jpg

  Podle textu “ Murder your maker “ to vypadá na hru od Activisonu. Odhalí totiž svojí novou hru a právě kvůli tomu vydali web, kde je 10sekundový video. Ve videu jsou slova jako „Infected“ a pravě „Murder your maker“. Dále to vidite i na pozadi, kde je holohlavý chlápek v bundě. Spekuluje se o pokračování Prototype.

  Celý članek zde – http://www.zing.cz/novinky/2115/activision-na-vga-odhali-novou-hru-mame-napovedu#kstrana=2

 14. christian

  L4D3? Snad ne.. Spíš by měli radši odbugovat stávájící verze..

 15. Jarago

  Tak je to vyriešené, tento plagát s dalšími dvoma plagátmi a ešte nejakými trailermi je Prototype 2

 16. tomas

  left 4 dead 3 bude

 17. cool

  žiju na dedině s dědkem s babkou a s tou šlapkou nevlastní matkou mentálek sem a ve škole propadám biju negry za to že nejsou černí jako já volte mě l4d je mrtvý jak bůh ve kterýho v kterýho věříš.

Přidat komentář