Left4Dead.cz


Left 4 Dead Update – 25.3.2009

A máme tu další update pro L4D, tentokrát bude nejvíce znát hned první bod changelogu.

Herní a klient změny

 • Zavedena únava při používání melee útoku ve Versus. Přidán HUD, na kterém je vidět za jak dlouho bude melee útok znovu použitelný. (Introduced fatigue to the melee attack in versus mode. You will see a HUD display when your melee swing is cooling down)
 • Boomerovo zvracení nyní proletí skrz normální Infikované. (Boomer vomit will now pass through common infected)
 • Vyřešeny některé problémy s detekcí prostorového zvuku. (Addressed some surround sound detection issues)
 • Opraven „vzácný“ pád hry při ukončování L4D ve Win Vista. (Fixed a rare crash when exiting Left4Dead on Windows Vista)
 • Opraven případ, kdy se achievement What Are You Trying To Prove? nezapočítával. (Fixed a case where the complete all expert campaigns achievement was not being rewarded)

Dedicated server změny

 • Opraven případ kdy Windows dedikované servery odesílaly nepravá upozornění o shození serveru způsobující dočasné vymazání ze serverbrowseru. (Corrected an issue where Windows based dedicated were sending spurious shutdown notifications to the master causing them to delist temporarily)
 • Opravena chyba kdy dedikované servery správně neresetovaly prohození týmů. (Fixed dedicated servers not resetting the versus team swap correctly–you could join a dedicated server that had a previous game that was swapped and arrive on the other team than what was selected in the lobby)
 • Tagy pro sv_search_key přejmenovány aby používaly „key:“ v server tazích namísto „sv_search_key.“ To by mělo vyřešit problémy s 63 znakovým limitem tagů serveru. (Renamed the tags for sv_search_key to use „key:“ in the server tags instead of „sv_search_key.“ This should help with issues of the 63 character limit of server tags)
 • Opraven občasný pád serveru při hlasování. (Fixed an occasional server crash related to voting)

Komentáře:

 1. stulda

  GJ perniku, diky za rychlou reportaz 🙂

 2. udh

  Ty změny v melee útoku vítám,ted se bude hold mín kempovat 😀

 3. Shodar87

  Ten ,,vzacny“ pad asi znamenal, ze se hra temer vzdy sekla pri vypnuti (v mem pripade). Jinak jsem rad, ze se vyresil bash-fest, ale vysledne reseni mi prijde celkem nestastne viz muj komentar http://forum.left4dead.cz/viewtopic.php?f=3&t=352 .

 4. pernik

  taky mam za to ze to nebylo „vzacne“ ale takhle to tam stoji 🙂 jinac to bude asi to co delalo i TFko

 5. Robin_CZ

  To má asi každý jinak, co ja hraju tak se mi ta „vzácnost“ stala tak 5krát.

 6. MagorG

  hmm tak a je po prd*li

 7. jackass

  Prej opraveny achievement What Are You Trying To Prove… Mam udělane 3 Campaign.. a poslední No mercy se mi nikdy nezapočita… dpč.. :-//

 8. Yogi_Bear

  Jo bash je možná vyřešen blbě, ale pro mě jako ortodoxního brokera je to tak jako tak celkem průšvih. Člověk neví po čem má dřív střílet 🙂

 9. Kubas86

  ten jejich vzácný pád se mi stával skoro pokaždý 🙂 a to to hraju asi na třech pc 🙂 a pokaždy když sem to vypl a jako když se to sekne a pak to hlasí error žebyl blbě ukončenej 🙂 tak konečně to bude pryč )

 10. Kubas86

  a ten bash mě docela sere 🙂 už takhle je ten vs docela težkej a ještě todle 🙂

 11. Sashman13cz

  bash je hroznej pac s broknou vystrilim naboje a….. a co?
  obklopi te horda dojdou naboje bashujes dojde bash a…. a co?
  pkně špatně vyřešené vzlášt kdyz si spousta lidí na bash zvykla:/

Přidat komentář