Left4Dead.cz


Left 4 Dead Update – 5.12.2008

Další den, další aktualizace pro Left 4 Dead. Jen tak dál Valve, ale cesta ke hře bez chybičky je ještě dlouhá.

Údržbář od Valve zachycen po činu. Povšimněte si hlavy v pisoáru, nedopité láhve alkoholu, zvratků na stěnách a části nápisu "Valve" na údržbářově vestě.

 • Opravena možnost hráčů Infected blokovat cestu Survivors velkými objekty pomocí melee (Fixed Infected Players melee pushing large objects to block the survivors path)
 • Opraven exploit +lobby (Fixed +lobby exploit)
 • Opraven exploit s „přišlápnutím“ Witch zezadu, po čemž vás nemohla zranit (Fixed exploit of „hugging“ the Witch from behind where she can’t hit you)
 • Oprava bugu, který umožnoval hráčům přejmenovat se těsně před uzavřením hlasování a uniknout tak vyhození ze serveru (Fixed players not being kicked from a vote by changing their name before it succeeds)
 • Vypnuta možnost vyvolání hlasování o změně obtížnosti ve Versus pomocí konzole (Disabled difficulty change votes from the console in versus mode)

Je vidět, že Valve dělá všechno proto, aby se Versus hrál za každou cenu na normal bez jakékoliv možnosti volby obtížnosti. Je to dobře nebo byste spíše uvítali ponechání možnosti nastavení obtížnosti pro Versus např. pomocí standartního hlasování, na které jsme zvyklí z kampaně? Zajímají nás vaše názory.

Na závěr ještě přídáváme perličku ve formě návodu k „vykolejení“ tanka 🙂

Komentáře:

 1. Zelda

  No urcitě bych uvítal stejne hlasovani o obtiznosti ve versusu stejne jako v kmapani 🙂

 2. udh

  ja sem se jeste k versus modu moc nedostal tak nevim 😀

 3. Khenyk

  jj hraci by si meli moznost zvolit svou obtiznost stejne jako v coopu

 4. Sashman13cz

  Asi tak jsem pro hlasovani:D A take postrehli jste jak tank napalil Francisovi na tom videu:DTak az budete hrat versus a bude finito game V NO MERCY:D Snazte se je vodpalit z te strechy a je pokoj ja to takhle uz jednou proved, ale s tim novim upadem to je uz teszi:DDDD

 5. Zelda

  Jinak moc nice video 😉

 6. Moki

  Ten obrázek má dobrej název.

 7. Khenyk

  No po dvou dnech hraní mi přijde, že je něco jinak ve Versus modu. Ten Normal dif. mi nepřijde jako minulej normal, ale něco mezi advanced a normal. Takhle si aspoň užijeme hru na celý mapě a o výsledku zápasu většinou rozhodne komu se líp povede finále.

 8. chozze

  taky jsem nadaval na normal obtiznost, ale prijde mi ze ji fakt trosku upravili pro versus..
  spis co mne vadi je nahodny prepinani hracu mezi infected a survivors pri zmene dalsi mapy…to mi prijde jako oma !

 9. Khenyk

  jo a když je 8 hračů na serveru tak se ani nemůžou prohodit, protože ještě není spectator což je úplně oma !

 10. udh

  scháním nějakej skill clan 😀 nemá někdo místo pls??? icq:472-632-322

 11. Sgt. Dutch

  Já bych radši, aby VALVE udělalo víc map, případně zprovoznilo dvě chybějící kampaně ve versus módu 😀 To by byl asi lepší počin. Hrát furt dokola 8 mapek už je trochu nuda no……

 12. sTrike

  Hral jsem to na experty a carodencice mi prijde nesmrtelna, nebo spis nepreziju dele jak 10s..zkousel jsem na ni vsechno, nic. Tanka dam, ale tuhle brecici buchtu fakt ne..nejaka rada?

 13. Mancini

  Těch updatu bude zapotřebí ještě hrozně moc. Hra má nevýraznou a tupou grafiku, vlatnosti zbraní a zaměřování se s CSS nedají srovnávat. Pro vydavatele výborný marketingový tah jak opít děti rohlíkem. Pro zkušené hráče špičkových her. Vyhozené peníze a sklamaní roku!

 14. SynchR

  Mancini hral si to vůbec, nechápu jak něco takovýho můžes bez rozmyslu říct. Nejde vůbec o zaměřovaní a o srovnávání s CSS už vůbec ne. Grafika taky nemůže být převratná, když se na tebe žene hordy zombií. Takže nechápu tvojí reakci, radši na ni velmi rychle zapomenu.

 15. N1roess

  Souhlasim se SynchRem. Grafika je rozhodně lepší neź v Half Life 2 a kdyby byla jak v Crysis tak si moc nezahraješ s lagama. Pár bugů tam je ale to se vycgytá.

 16. Bobkovej List

  na tý vestě je napsaný VAI 😀 a ne valve

Přidat komentář