Left4Dead.cz


Left 4 Dead Update – 4.12.2008

Konečně tu máme první větší update pro naši oblíbenou hru. Pojďme se tedy podívat co nám naši milí vývojáři „pošahali“.

 • Při spouštění hry z lobby je teď hledání dedikovaného serveru rychlejší a spolehlivější (Finding a dedicated server when starting the game from a lobby is now faster and more reliable)
 • Versus je nyní zamčen na obtížnost Normal (Versus mode is now locked to Normal difficulty)
 • Obtížnost na serveru je nyní zamknuta na takovou, jaká byla nastavena v lobby (Difficulty on a server is now locked to the one set by the lobby reservation)
 • Opraveny problémy po změně levelu (Fixed lagouts/spikes after level transition)
 • Opraven problém adresáře se spreji (Fixed directory issue with spray logs in some cases)
 • Opravena chyba, kdy se neuložilo video nastavení po zavření dialogu (Fixed video settings not saving after closing video options dialog)
 • Opraven sebevražedný boomerův exploit 😉 (Corrected a boomer suicide exploit)
 • Několik menších oprav v lokalizaci (Several minor localization fixes)
 • Opraven problém s resetováním dat  po vypnutí cheatů (Fixed disabling cheats incorrectly resetting data)

Valve snad konečně skončilo bujaré oslavy spojené s vydáním hry a začalo pracovat na opravách, ale nemyslíme si, že zamčení Versus na obtížnost Normal je krok správným směrem. Podle nejen našeho názoru je Versus nejvyváženější na obtížnost Advanced a možnost tuto obtížnost na serveru nastavit je velmi potřebná. Nicméně zkoušeli jsme nastavit Advanced tradičním příkazem z_difficulty hard a zdá se, že funguje i po updatu. Na fórech nyní probíjají vášnivé diskuze na toto téma, tak doufejme, že tato věc bude ještě dovyřešena/upřesněna. Pokud víte už něco bližšího neváhejte o tom informovat v komentářích.

Komentáře:

 1. milkman

  Prvy! 😀

 2. stulda

  drx: myslim ze vam zmena obtiznosti na serveru fungovala, protoze jeste nebyly updatnuty nase servery. Nyni uz jsou.

 3. Sumi

  hm…doufam že opravěj brzo ty achievy a všechno..včera sem bashnul huntera a ten vedle me ho zabil a ja dostal jump shot…udelal sem no mercy na experta..a nedostal sem achiev..uz me to stve..btw..vcera jsme delali dead air na experta..:) do paty kapitoly jsme se dostali po pět a půl hodině..a asi za hodinu jsme finální kapitolu vzdali…:D:D

 4. drax

  stulda: bude to jak rikas 🙁

 5. pernik

  no skoda toho normalu, ted se mi hrani za inf. hodne znechuti :X a doufam ze to s tim vypinanim cheatu myslej ten bug s pomalejsim meele, smokeruv recharge jazyka, upravena distance spawnu etc.

 6. Sashman13cz

  Asi tak nevim co bych rek aspon ze se staraj. (Rek hrac a sel parit:DDD)

 7. Khenyk

  Myslim, že ve Valve furt chlastaj, jinak by tenhle nesmyslnej update nevydali. Jediny co udelali dobře je ten selfkill Boomera.

  btw slyšel jsem od jednoho cheatera, že se ma dělat na promodu (úpravy pro kompetitivni hrani) do L4D.

 8. Khenyk

  Promod IRC: #l4d.promod

 9. udh

  PROSTĚ VALVE TEDKA NESTIHAJ A DOUFÁM ŽE ASPON POLOVINA TEAMU UZ PLNE PRACUJE NA EPISODE 3

 10. newborec

  Lidi, chtěl jsem si dneska poprvý zahrát Versus mód a asi jsem kokůtek, protože když se dostanu na místo, kde jsem dostatečně daleko od přeživších, hra mi řekne ať stisknu klávesu „?“ k hraní. Ale ať přepínám klávesnici na cz nebo en, otazník to evidentně není. Zkusil jsem už všechny klávesy. Poradíte zoufalci? 🙂

 11. RadstaR

  udh: Taky doufam. Sem hoodne zvedavej s cim dalsim k EP3 prijdou
  newborec: Koukni se do nastaveni ovladani

 12. newborec

  RadstaR: Díky, už jsem na to taky přišel. Samozřejmě to bylo tam. Mladej si přenastavoval pohybové klávesy a jak je zbrklej, zrušil fire/mouse 1, proto tam byl ten otazník. Dvě hodiny jsem nad tím koumal, i do ovládání se díval, ale tohle jsem přehlídl.

 13. Moki

  Hm, to se teda předali. Měli tři tejdny na opravu bugů typu nekonečno pipe / molotovů, fast-melee glitche a podobně, a jedinej dobrej tah byla úprava Boomerova „kill commandu“.

  Leda že by nebyla oprava těch výše jmenovaných napsaná v update logu, ale že by tam zrovna tohle nedali.

  Pěkně na to teď se*ou. Maj Vánoce.

 14. Moki

  Jinak vyšel další update

 15. darthdeth

  Sumi

  05.12.2008 9:01
  hm…doufam že opravěj brzo ty achievy a všechno..včera sem bashnul huntera a ten vedle me ho zabil a ja dostal jump shot…udelal sem no mercy na experta..a nedostal sem achiev..uz me to stve..btw..vcera jsme delali dead air na experta..:) do paty kapitoly jsme se dostali po pět a půl hodině..a asi za hodinu jsme finální kapitolu vzdali…:D:D

  zdali sme to preto lebo sme nemali 4 a bez neho to neslo ale neboj dame nabuduce a prejdeme to:)

 16. udh

  radstar: no doufam ze to bude aspon trochu v něčem revoluční když to je zakončení série
  moki: ja bych neřek že na to serou ale jak ted maj valve ten steam tak jim to zabira hodne casu si myslim :-)a jinak jak si to myslel stim nekonecnym hazenim pipe bomb a molotov to nejak de ošulit jo?

 17. sahyb

  me tam nejde multiplayer furt se mi tam neco ukazuje poradi nekdo pls

Přidat komentář