Left4Dead.cz


Jak bude pokračovat No Mercy Hospital kampaň

Demo už je tu s námi 4 dny a přesto dokáže překvapovat stále novými zážitky. Příležitost vyzkoušet si charaktery Infected prodloužila herní dobu dema o hodiny a hodiny. Pojďme se společně podívat na další „skrytou“ možnost v demu a to ocitnout se v lokacích, které náleží až do plné verze.

Zde končí intro filmeček a začíná kampaň No Mercy Hospital. Dole na ulici si povšimněte zkroucených požárních schodů, které v intru zachránili Survivors před Tankem.

Zde končí intro filmeček a začíná kampaň No Mercy Hospital. Dole na ulici si povšimněte zkroucených požárních schodů, které v intru zachránili Survivors před Tankem. Louis se v intru raduje, že to zvládli a tváří se jako by bylo po všem, ale Bill ho zarazí a suše pronese, že jen přešli ulici..

asda

Tato hala s generátory ukončuje Left 4 Dead demo. Vlevo na screenshotu vidíme dveře od Safe Room.

asda

Tady jsme uvnitř Safe Room na konci dema a před sebou vidíme dveře, které nás v plné verzi posunou do další mise. V demu zde bohužel hra končí a po uzavření naběhne video lákající nové kupující.

asda

Díky kouzlu zvanému noclip se přenášíme za dveře a na zemi nacházíme vysílačku. Co se třeba může stát až ji Survivors použijí jsme mohli vidět ve starším videu (odkaz na konci článku)

asd

Když postoupíme dále, uvidíme opuštěné kanceláře.

asd

Chodba s odpočívárnou a záchody. Chudák Zoey doufá, že tam nalezne lékarničku nebo prášky.

asd

Schodiště vedoucí do přízemí.

asda

Něco, čemu já říkám valná hromada (porada zombíků, kde umřít příště).

s

Z kanceláří jsme vyšli na ulici. Typujeme, že právě zde se odehrají neskutečná jatka.

s

Kamion se spadlým návěsem. Že by jeho řidiče zachvátil vir právě v této zatáčce?

adsa

V tomto krámku nalezneme další Safe Room.

Jiný úhel pohledu na budovu. V dálce vidíme nemocnici Mercy, která je už přece jen o něco blíže, ale stále dost daleko na to, abysme se k ní nemuseli vůbec dostat. Na její střeše osvětlené halogeny čeká naděje v podobě vrtulníku se záchranou.

Jiný úhel pohledu na budovu. V dálce vidíme nemocnici Mercy, která je už přece jen o něco blíže, ale stále dost daleko na to, abysme se k ní nemuseli vůbec dostat. Na její střeše osvětlené halogeny čeká naděje v podobě vrtulníku se záchranou.

as

Pohled zpět na ulici. Chceme se těchto pohledů nabažit, protože v plné verzi nebude čas ohlížet se zpět.

asd

Jsme uvnitř Safe Room, před sebou vidíme dveře do dalšího levelu. Zde pro nás kouzlo noclip končí.

hg

Nápisy na stěnách okořeněné typickým ventilovským humorem.

asd

Je patrno, že evakuační bod byl změněn ze školy na Mercy Hospital. A nápis "nobody is going to save us" (nikdo nás nepřijde zachránit) dává možnost si představit co se tu asi mohlo odehrávat. Stačí jen zapojit trochu fantazie.

asdsa

Zoey vysvětluje Louisovi, že budou muset v této místnosti počkat až do 18.listopadu.

Každý majitel dema si může tuto „ochutnávku“ další mise v kampani No Mercy Hospital zkusit na vlastní kůži. Stačí v singleplayeru (nebo v mp pomocí rcona) v druhé mapě dema zadat do konzole „sv_cheats 1“ a „noclip“. Opětovným zadáním „noclip“ stanete zase nohama na zemi. Survivors nemají příliš v oblibě pády z velké výšky, proto doporučujeme před přistáním zkontrolovat letovou hladinu.

video s vysílačkou

Komentáře:

 1. Khenyk

  pěkný komentáře k obrázkům, hned se na to jdu mrknout 🙂

 2. shithc

  dobry je jeste dat do konzole „GOD“ a nejake pady nertesite … 🙂

 3. Moki

  Krk bych na to nedal ale měl sem pocit, že třetí level je The Sewers. Ale bylo by to nelogický, po tom, jak končí dvojka. Jinak jsem to noclipoval dřív a v tom saferoomu myslim chybí dveře. Takže moc safe nebude, spíš bych to viděl tak, že ho budete moct navštívit jako „odbočku“ z ulice a budou tam třeba zbraně.

 4. drax

  2malystoural: ja bych to videl na checkpoint po kterem prijde loading The Sewers .. jako „odbocku“ rozhodne ne

 5. Moki

  2velkychlapak: Nepochybně máte opět pravdu, ó veliký.

 6. stouralcomeback

  Měl sem pravdu, další level je The Sewers. Takže jako odbočku rozhodně jo..?

 7. drax

  nevim Moki no.. myslim si, ze je celkem zrejmy, ze se ty prvni dvere safe roomu objevi na te zarubni (viz posledni screen), jakmile se aktivuje tato cast mapy (pruchodem predchozi safe room) … mozna je potreba si uvedomit rozdil mezi levelem jak rikas a checkpointem .. jinak mi celkem lichoti, ze ke me takto vzhlizis

 8. Moki

  Nepochybně máš opět pravdu. Co na tobě nejvíc oceňuju je tvoje taktnost a profesionální přístup (viz. slovníček cizích slov http://slovnik-cizich-slov.abz.cz/web.php/slovo/taktni ).

  Jen tím myslím to, že ani jeden z levelů v demu (a pokud vim ani v jiných game videích jsem to neviděl) nemá jako checkpoint zavíratelný dveře do saferoomu. Safehouse vždycky level ukončuje, nikdy neni v prostředku, aby sis tam zaběhl, zamčel se, rozstřílel 20.000 zombíků skrz dveře, přes který na tebe můžou jen koukat a pak zase s plno životama vylezl.

 9. Moki

  Jinak tipujeme, ne typujeme 😉

 10. drax

  Nastesti delam fan stranku o pocitacove hre, takze to s profesionalnim pristupem nemusim moc prehanet. Dokonce kdyz mi prijde, ze nekdo ryje (asi ze zavisti ze mu neco nedocvaklo driv), tak ho muzu klidne nazvat malym stouralem. Proc si neuzit trochu svobody v tomto jinak celkem nesvobodnem svete? Ja tipuji i typuji a jsem rad ze mi muj matersky jazyk dava v tomto slove moznost volby. Tesim se na tvoje dalsi duchaplne pripominky.

 11. Moki

  Nebylo to žádný rytí, jen zamyšlení. Pokud postřehlas nějakej útočnej tón v psaným textu, tak tě pochopitelně obdivuju ještě víc než předtím. A přiznávám, že jsem si závistí poslintal bryndáček.

 12. Dai*

  pisal tu niekto nieco ? 🙂

 13. Khenyk

  proč ….

 14. tazz112498

  nebude nejaky update toho dema aby tam bylo vic map ???

 15. SavageCZ

  hh, to tezko, ale muzes si stahnout 2 vydane custom mapy

Přidat komentář