Left4Dead.cz


Proč se těšíme na Left 4 Dead

Datum vydání se blíží Tankerovýmí kroky, pojďme si tedy ujasnit, co nám na Left 4 Dead tolik imponuje a způsobuje svrbění prstů, případně celých dlaní (konzolisté).

Brutální jatka a hektolitry krve

Co jiného nás může v našich jinak nudných a šedých pracovních dnech opravdu pobavit ? Čím víc násilí ve hrách si užijeme, tím hodnější a mírumilovnější lidé se z nás stávají ve skutečných životech.

Ustřelené hlavy

Ten slastný pocit, když se zombíkova hlava s mlaskavým zvukem rozprdne na tisíc kousků a lepkavý obsah jeho lebky pokryje cokoliv nacházející se za ním.

With friends like these..

Nutnost týmové spolupráce ve hrách posouvá naše přátelské vztahy do vyššího levelu. V L4D se bez ní neobejdeme. Je dobré vědět, že když jsem v bryndě, tak mě z ní kámoš (spoluhráč) vytáhne. A věřte, že v L4D se půjde dostat do pěkné bryndy. Pojďme zkusit společnými silami odolat davům krvežíznivých hnusáků a jejich torzům zamávat z vrtulníku.

Příběh na pozadí

Proč jsou ti chudáčci tak znetvoření a jak se vlastně jmenoval ten týpek co mu v laboratoři upadla zkumavka na dlažbu? Ne, tak to opravdu vědět nepotřebujeme. Víc nás zajímá, kde je nejbližší bedna s náboji do brokovnice. Nic nás ve hrách nenudí tolik jako profláklý rádoby příběh na pozadí.

Hororová atmosféra

Milujeme probouzet se ve dvě ráno celí orosení a zjistit, že nás ve skutečnosti nikdo jazykem neškrtil.

Mod Versus

Už od malička jsme si toužili vyzkoušet jaké to je „být jedním z nich“.

Molotovovi koktejly

Uškvařte se vy nemrtvý prasata! ehm.. řekl jsem něco ?

Blití

Kde jinde můžeme někoho pozvracet za body ? (když nepočítáme běžnou policejní kontrolu..)

Iron Sight

V jiných hrách mířidla preferujeme. Tady na ně nemáme čas.

Valve

Další ventilácká hra. Už jen to je důvod. Source, podpora, instant updaty přes Steam a veškerý servis, který jinde nebývá standartem, ale u Valve jsme na něj zvyklí. Máme rádi, když se můžeme cítit jako platící zákazníci.

Umělá inteligence

Těší nás, že i po mnohačetném znovuhraní kooperativní střílečky stále nevíme, z které popelnice na nás zombík vyskočí a kolik kamarádů si k tomu pozve. Znovuhratelnost je důležitý aspekt.

Witch

Lidi divéte se …to krčisko a ty nožiska, to je Witch, néé?.. A co to žere? .. bojte se! vás jo! Ale teď vážně. Witch je stejně záhadná jako nebezpečná. Tajemno v malých dávkách neškodí v jakémkoliv množství.

Takže my v tom máme jasno. A na co se těšíte vy? 🙂

Komentáře:

 1. Sumi

  Super článek, pocity z l4d máme tak nějak na stejný úrovni 😀

 2. pixel

  Good článek ,už nemohu dočkat 🙂

 3. Khenyk

  Zcela se ztotožňuji s autorem 🙂

 4. Garry

  Já se na to tošim hlavně proto, že mám rád přesně takovýhle hry se zombíkama… Vždycky sem si představoval něco takovýho a konečně je to tu 🙂

 5. Moki

  Hej, to je „můj“ obrázek 😀 Pěknej članek.

 6. drax

  „tvuj obrazek“ ? to mi nejak hlava nebere .. jinak diky vsem za slova chvaly 🙂

 7. Moki

  Nic, neřeš, navíc proto je to „můj“ obrázek a ne můj obrázek.

 8. SAshman13cz

  Garry je muj clovek mam stejnej nazor

Přidat komentář