Left4Dead.cz


10 milionů na reklamní kampaň Left 4 Dead

Internetový magazín Edge Online vydal informaci o tom, že se společnost Valve rozhodla do propagace zombie akce Left 4 Dead investovat částku deset milionů dolarů. V kampani nebude chybět reklama na internetu, v časopisech, billboardech, autobusech, lavičkách a dokonce i v televizi. Na televizní spot jsem obzvlašť zvědavý, měl by být pojat hororově a zároveň vtipně. Do vysílání amerických televizních stanic se dostane v období mezi 9. a 28. listopadem. Valve se rozhodlo pro takto masivní reklamní kampaň hlavně díky úspěchu předobjednávek Left 4 Dead, převyšující už nyní o 60% předobjednávky Orangeboxu, který vyšel loni také na podzim.

Pokud jste si otevřeli článek na Edge Online, jistě jste si všimli tří obrázků, na kterých je naznačeno jak budou reklamní plochy Left 4 Dead vypadat. S téměř stoprocentní jistotou mohu říci, že se jedná pouze o fotomontáže a ne o reálné fotografie z reklamní kampaně. Co mne k tomu vede? Za prvé je to vidět  a za druhé na plakátech je použito staré logo s pravou zombie rukou, které bylo změněno na levou (viz oficiální L4D web). Takže fotografie berte pouze jako ilustrační.

Nám se naopak jako jediným podařilo získat unikátní fotografii vůbec prvního uveřejněného Left 4 Dead billboardu, vyfoceného v dopoledních hodinách 9. října v New Yorku.

Fotografii pořídil náš zahraniční spolupracovník, čechoameričan Honzík Vomitus. Billboard se nachází na rohu Infected bulváru a Boomer street. Děkujeme.

Komentáře:

  1. drax

    teda dikec honzikovi … diky nemu mame dost originalni foto 🙂
    zajimalo by me jestli ten typek vpravo na baraku je taky soucasti l4d reklamy … zeby Louis ve spodarach ? 😀

  2. Khenyk

    Infected bulváru a Boomer street :))))

Přidat komentář